Eşya Depolama Nasıl Yapılır ?

Posted by aywebkar
Category:

Eşya depolama sistemi çok uzak değil 5-10 yıl önce çıkmış siz değerli müşterilerimizin istediği üzerine aktif edilmiş bir nakliyat sektörüdür.Genelde insanlar fazlalık olan eşyalarını bodrum katlarında veya boş bir odada muhafaza ederdi 10 veya 20 gün sonra baktıklarında eşyaların tozladığı böceklerin ve tahta kurularının eşyalara zarar verdiğini ya da eşyalarının küf koktuğunu görmüştür.Bizde bu kapsamda sistemde geliştirmelere girdik ve eşya depolama hizmetini ayağınıza kadar getirdik.İster bir parça eşyanız  ister komple eviniz olsun depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu yolda çalışmalarımızı başlattık.

eşya depolama

Eşya Depolama Aşamaları

Bizleri arayıp anlaştıktan sonraki aşamalar

  1. Bizden istediğiniz malzemeler hazır edilir(hava laylonlu patpat,koli,elbise askısı koli içinde,laylon poşet)
  2. Anlaştığımız saat ve günde evinize geliriz (Genelde 1 saat erken gelip bekleriz ekibimizle birlikte kahvaltı yaparız )
  3. Evin tamamı taşınacaksa veya parça eşya alınacaksa almak istediğiniz özel eşyalarınızı ayırmanız söylenir  eşya tespiti yapılır
  4. Eşyalarınız komple 1 kat streç ve 1 kat hava laylonlu patpat ile sarılır (Depolama binamız 5.katta olduğu için herhangi bir toz,böcek gibi şeylere maruz kalmaz)
  5. Eşyalarınız arabaya düzenli bir şekilde yerleştirilir
  6. Eşyanızın depolanacağı yere eşyalarınız düzenli bir şekilde konur
  7. İşin Sözleşmesi müşteriye teslim edilir bu sözleşmede herşey belirtilir

 

Eşyalarınız depolandıktan sonra istediğiniz saat ve tarihte gelip eşyanızın yerini görebilirsiniz(pazar günleri hariç) istediğiniz takdirde eşyalarınız yerleştikten sonra fotoğrafları çekilir ve sizlere atılır.Eşyalarınız kaybolmaması için genelde hepsinde numaralandırma yapıyoruz ve sözleşmede toplam eşya sayınız ve eşyalarınızın isimlerine kadar yazıp teslim günü geldiğinde konrol edilip eşyalarınız öyle teslim ediliyor.

 

Eşya depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyaları eşyanızın yoğunluğu ve hacmiyle ilgili bir konu evleriniz 3+1 2+1 1+1 e göre kaba taslak bir fiyat verilir .Aykar nakliyat olarak böyle durumlarda ekpertiz göndererek işi detaylandırıp a dan z ye planını çıkartıktan sonra sizlere ne eksik ne fazla bir fiyat avantajı sunuyoruz.Böylelikle genel olarak nakliyecilerin yaptığı gibi eşyanız çok fazla bakmamıştık gibi bahanelerde ortadan kalkmış oluyor.Herşey siz değerli müşterilerimiz için eksiksiz yapmaya özen gösteriyoruz.

Bir cevap yazın